Підручники онлайн
Головна arrow Кримінологія arrow Кримінологія (Ю.Ф.Іванов., О.М.Джужа) arrow 11.10. Підрозділи Державної автомобільної інспекції
Партнери

Авторські реферати,
дипломні та курсові роботи

Предмети
Аграрне право
Адміністративне право
Банківське право
Господарське право
Екологічне право
Екологія
Етика та Естетика
Житлове право
Журналістика
Земельне право
Інформаційне право
Історія держави і права
Історія економіки
Історія України
Конкурентне право
Конституційне право
Кримінальне право
Кримінологія
Культурологія
Менеджмент
Міжнародне право
Нотаріат
Ораторське мистецтво
Педагогіка
Податкове право
Політологія
Порівняльне правознавство
Право інтелектуальної власності
Право соціального забезпечення
Психологія
Релігієзнавство
Сімейне право
Соціологія
Судова медицина
Судові та правоохоронні органи
Теорія держави і права
Трудове право
Філософія
Філософія права
Фінансове право
Цивільне право
Цивільний процес
Юридична деонтологія


11.10. Підрозділи Державної автомобільної інспекції

11.10. Підрозділи Державної автомобільної інспекції

   Підрозділи Державної автомобільної інспекції забезпечують постійний аналіз повідомлень та іншої інформації про злочини й події з використанням транспортних засобів у зоні обслуговування, зважаючи на отриману від оперативних служб інформацію, повідомлення водіїв та інших категорій населення про осіб, пов'язаних з використанням транспортних засобів. Здійснюють перевірку транспортних засобів, їх водіїв, пасажирів і вантажу, що перевозиться, щодо яких з оперативних служб або інших достовірних джерел надійшла інформація про участь конкретних осіб у скоєнні або про факт вчинення злочинів і правопорушень.
   Проводять перевірку транспортних засобів, які безпричинно перебувають біля автошляхів або регулярно здійснюють рух у конкретних напрямках, які використовуються особами, що підозрюються у скоєнні злочинів. При несенні служби на автошляхах запроваджують збір вказаної інформації нарядами та її систематизацію.
   Здійснюють обмін інформацією щодо обставин скоєння злочинів, опису викраденого майна, прикмет злочинців і транспортних засобів, які ними використовуються із суміжними міськрайорганами та підрозділами Державної автомобільної інспекції, зокрема сусідніх регіонів.
   Вносять необхідні зміни в розрахунок та маршрути патрулювання нарядів і мобільних груп ДАІ залежно від криміногенної ситуації на території обслуговування.
   Для запобігання нападам на водіїв і пасажирів транспортних засобів на автошляхах забезпечують постійне добове патрулювання на автошляхах рухомими нарядами дорожньо-патрульної служби.
   Для інформування громадськості, зокрема, водіїв з питань безпечного проїзду автошляхами, захисту транспортних засобів від крадіжок і угонів подають до засобів масової інформації відповідні матеріали.
   Направляють інформацію керівникам підприємств, організацій, установ щодо усунення причин та умов, які сприяють скоєнню правопорушень.

 
< Попередня   Наступна >