Підручники онлайн
Головна arrow Історія держави і права arrow Матеріали з навчального предмету "Історія держави і права" arrow Наказ польського коронного гетьмана А. Синявського полковникові Острозького ординарного полку взяти участь в каральних діях проти повсталих селянських загонів у Волинському воєводстві (липень 1721 р.)
Партнери

Авторські реферати,
дипломні та курсові роботи

Предмети
Аграрне право
Адміністративне право
Банківське право
Господарське право
Екологічне право
Екологія
Етика та Естетика
Житлове право
Журналістика
Земельне право
Інформаційне право
Історія держави і права
Історія економіки
Історія України
Конкурентне право
Конституційне право
Кримінальне право
Кримінологія
Культурологія
Менеджмент
Міжнародне право
Нотаріат
Ораторське мистецтво
Педагогіка
Податкове право
Політологія
Порівняльне правознавство
Право інтелектуальної власності
Право соціального забезпечення
Психологія
Релігієзнавство
Сімейне право
Соціологія
Судова медицина
Судові та правоохоронні органи
Теорія держави і права
Трудове право
Філософія
Філософія права
Фінансове право
Цивільне право
Цивільний процес
Юридична деонтологія


Наказ польського коронного гетьмана А. Синявського полковникові Острозького ординарного полку взяти участь в каральних діях проти повсталих селянських загонів у Волинському воєводстві (липень 1721 р.)

Наказ польського коронного гетьмана А. Синявського полковникові Острозького ординарного полку взяти участь в каральних діях проти повсталих селянських загонів у Волинському воєводстві (липень 1721 р.)

   Адам Микола Синявський, каштелян краківський, великий коронний гетьман. Не дивлячись на те, що я дав перед цим наказ його милості панові полковникові Острозького ординарного полку, щоб він із своїм цілим загоном ішов під командуванням його милості пана Бржуховського, старости Міжвицького, командуючого коронними військами на волоському кордоні, хоча до мене доходять з Волині попередження, що в цих краях знаходиться, збираючись, свавільний натовп, -я даю цей мій наказ згаданому його милості полковникові, щоб він вже не входив під командування його милості пана Бржуховського, старости Міжвицького, а щоб він громив і знищував на Волині такий свавільний натовп; керівників схоплював і відсилав до мене, інших же відправляв до Дубна, що під суворістю військової таємниці рекомендую держати.

 
< Попередня   Наступна >